Haber

Karşıyaka Teknik Direktörü Ersin Aka’nın İmzasını Bekliyor

TFF 3. Lig’de üst üste 6. sezon futbolun idari ve teknik yapılanmasını tamamlayan Karşıyaka, teknik direktör olarak atanan Ersin Aka’nın iç ve dış transferlerin başlaması için resmi imzayı atmasını bekliyor. Geçen dönem Kaf-Kaf ile aynı grupta Yeni Mersin İdmanyurdu’nu şampiyon yapan genç teknik direktör, imza için Çarşamba günü İzmir’e gelecek.

Ersin Aka, imzasının ardından transferle ilgili futbol şubesine bilgi verecek. Geçen sezon kadrodan ayrılan Mustafa Aşan, Recep, Sonerİlk, Fatih Aydın ve Burak Başkaya,

Aralarında Metin, Cenk, Yusuf, Özgür, Fatih Taşdelen, Fatih Ergen, Namık Barış, Erdoğan, Aykut ve Ferhat’ın da bulunduğu 10 futbolcunun sözleşmelerinin sona erdiği Karşıyaka’da büyük bir değişiklik bekleniyor. .

Yeşil-kırmızılı kulüpte sözleşmeleri devam eden Ali Say, Yılmaz, Emre Gemici, Onur Kolay, Batuhan Akyüz, Burak Karapınar, Caner, Enes, Ertuğrul, Ferdi ve Mustafa Durgun da ayrılabilir. Son 2 sezonda 33 transfer yapmasına rağmen 3 yıldır Play-Off’lara bile çıkamayan Karşıyaka’da grubu direkt olarak şampiyonluğa taşıyacak bir kadro kurulması planlanıyor. Karşıyaka Futbol Federasyonu’nun yeni dönemde bölgesel olarak oynanması planlanan 3. Lig ile ilgili kararı da takip ediliyor. TFF kararını 22 Haziran’daki kurultayın ardından verecek.

havranajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu