Haber

Türk Telekom CSKA Moskova’ya yenildi

Salon: Nirvana Cosmos Spor Merkezi

Hakemler: Mehmet Karabilecen, Hasret Yalman, Tolga Akkuşoğlu

CSKA Moskova: Ware 8, Jekiri, Ukhov 11, Ruzhentsev 6, Antonov 3, Astapkovich 18, Charles 6, Kardanakhishvili 14, Mbaye 4, Gafurov 2, Kurbanov 7

Türk Telekom: McDuffie 4, Boran Güler, Adams 13, Wallace 17, Enoch 11, Yiğitcan Saybir 8, Metehan Akyel, Okben Ulubay 2, İsmail Cem Ulusoy 6, Troy Selim Şav

Dönem 1: 21-15

İlk yarı: 38-28

3. Dönem: 57-48

Türk Telekom, “Nirvana Basketbol Haftaları” kapsamında Antalya’da düzenlenen 16. Türkiye Basketbol Antrenörleri Birliği (TÜBAD) Mehmet Baturalp Turnuvası ve İsmet Badem Kupası’nda Rusya temsilcisi CSKA Moskova’ya 79-61 yenildi.

Antalya Nirvana Cosmopolitan Hotel Cosmos Spor Merkezi’nde düzenlenen organizasyonda, Beşiktaş ve CSKA Moskova’nın yanı sıra Anadolu Efes, Mehmet Baturalp Turnuvası grubunda, Galatasaray Nef, Pınar Karşıyaka ve Türk Telekom takımları ise İsmet Badem Kupası grubunda yer alıyor.

Maçta gösterdiği 18 sayılık performansla “en değerli oyuncu” seçilen CSKA Moskova’dan Anton Astapkovich’e ödülünü TÜBAD Genel Koordinatörü Şükrü Yaravlı verdi.

Yarın Galatasaray ile Pınar Karşıyaka saat 18.00’de, Anadolu Efes ile Beşiktaş ise saat 20.00’de karşılaşacak ve 17 Eylül Pazar günü sona erecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu